Esato Mobile
Regional : Europe, Middle East and Africa : (Turkish) Data kablosu hakkında
> New Topic
> Reply
< Esato Forum Index > Regional > Europe, Middle East and Africa > (Turkish) Data kablosu hakkında Bookmark topic
harder Posts: 0

Geçen gün kvk'dan, data kablosu aldım(T65.), ama service flash kablosu çıktı.geri almadılar. bende içini açtım data yapmak için lehimlerin yerlerini değiştireyim dedim. ama değiştiremedim (lehim yerleri üstüste).. bunu bana nasıl yapıldığını anlatırmısınız 1.2.3,,,, hangileri değişecek.

Teşekkürler.

--
Posted: 2002-10-05 00:59:00
Edit : Quote

flawless Posts: 39

Servis flash kablosunu kvk dan satınmı aldınız? Bildiğim kadarıyla yanlışlıkla da olsa bu kablo satılmıyor çünkü ben de aramıştım...
--
Posted: 2002-10-05 16:34:00

harder Posts: 0

Öncelikle selam.. kadıköyden kvk bayisinden aldım. gerçi bu ana bayisi değildi..
ben dün kabloyu modifiye ettim 6 7 yi 4 5 e getirdim 9 un bağlantısını kestim (11 de haalen bağlantı var) başka forumda (darkhardwarenin forumu) da tam tersini anlatıyorlar 5 i 4 e 7 yi 6 ya diyorlar..(ama sadece 6 ve 7 de kablo vardı 4 ve 5 te kablo yok) ben bunun gerçeğini öğrenmek istiyorum. ingilizyeyi az biliyorum.

Saygılarımla..
--
Posted: 2002-10-05 21:55:00

Bjerkebanen Posts: > 500

well i know they sell the datacabel in that store right by the train station in Istabull!
--
Posted: 2002-10-05 21:59:00

New Topic   Reply
Forum Index

Esato home