Esato Mobile
Regional : Europe, Middle East and Africa : Slovak forum V.2
> New Topic
> Reply
< Esato Forum Index > Regional > Europe, Middle East and Africa > Slovak forum V.2 Bookmark topic
Page <  123 ... 161216131614 ... 161816191620>

sorac Posts: 42

boto uz si opichany sputnikom??? u vas na hunoch ste ho mali skor.. u nas az teraz a musime dva tyzden cakat.. asi to nevydrzim..
neprepustit mi to?? vsak ty aj ked ju dostanes zomries na vedlajsie ucinky vsak uz mas aspon 99 rokov..


inac to old si uz mozeme dat vsetci pred nick..

oldsorac
--
Posted: 2021-03-02 21:53:55
Edit : Quote

oltcit Posts: 7

Komu.je.mily zivot,neockujte sa..
☣☣☣old💠kid☣☣☣
--
Posted: 2021-03-03 17:37:10
Edit : Quote

sorac Posts: 42

a presne tu sa nazory rozchadzaju.. komu je mily zivot sa neockuje sputnikom ostatni sa musia ockovat cim sa da.. inac nas vela este zomrie.. najviac old kidov a oldbotov...
--
Posted: 2021-03-04 16:43:04
Edit : Quote

oltcit Posts: 7

"Už jste měli rozhovor níže, kdy jste v poslední době kladli tyto otázky kolegovi v práci nebo příteli?

Otázka: Nechal sis píchnout vakcínu na Covid?
Odpověď: Ano.

Otázka: Víš, že stále můžeš dostat Covid?
Opověď. Ano.
Otázka: Víš, že stále můžeš šířit Covid mezi ostatní?
Odpověď: Ano.

Otázka: Takže víš, že stále musíš nosit masku (nebo dvě!) dodržovat odstup?
Odpověď: Ano.

Otázka: Proč sis tedy nechal píchnout vakcínu?
Odpověď: [Ticho]

Otázka: Nechal sis dát vakcínu, protože jsi vědomě chtěl upravit svou DNA?

Odpověď: Nevěděl jsem to. Než jsem si nechal píchnout vakcínu, nenastudoval jsem nic o ní. Opravdu to dělá ???

Ponaučení z příběhu: Když máte právo volby, vzdělávejte se, abyste mohli vybrat moudře.
VŠECHNY volby mají své důsledky.
--
Posted: 2021-03-04 17:19:46
Edit : Quote

sorac Posts: 42




oki.. presne ako pises ked mas pravo volby .. kazdy ma to pravo.. a vybera si co je pre neho najlepsie..

ale ze ty zrovna naletis na upravu dna.. to som necakal..

ak by chceli upravit dna myslim ze ju musia vybrat z tvojho tela a potom upravenu vlozit.. ale ok.. mozno v novakoch sa to inac robi..
--
Posted: 2021-03-04 17:28:49
Edit : Quote

boto43 Posts: > 500

jo woldkide mel sem to co tvuj pes. Je to rakovina imunity. Byl sem celej rok v nemocnici - 6 chemoterapii a nevim kolik vozareni. Dostali mne s toho 2018, pak mi v motolu na ct zijstili ze v spine line jiz nic nemam a sel jsem v dom. Zacal jsem delat v 2019 a lituji to. Nevim se postavit na zidli, rebrik a nevim zvednou se zeme temer nic. Tohle jaro se to zlepsilo. Jo zlepsilo a ted je kovid. Nevim si vybrat na co zemrit - rakovina nebo covid. Covidu se bojim vic jak rakoviny. Covid neleca, nechaj te zemrit v dom. Jo sorac je hodne starej , smrtka mu snad jeste nehrozi. Nema vod chot zdravotni segru nebo neco takovyho. Jo pujdu na Slovac at mne vopichaji sputnikem. Cesi se to boji koupit, usa a eu jsou proti. Nad 60 se vakcinovat jiz musi. Je to jedno jak zemres.
Joja jiz nemam svou dna, lecba rakoviny krve jak leukemie, lymfon je na smene dna krve. Nejspis vsechno zabijou a pak daji novou dna. Jsem jinej clovek.
[ This Message was edited by: boto43 on 2021-03-04 16:40 ]

--
Posted: 2021-03-04 17:36:40
Edit : Quote

sorac Posts: 42

to ma mrzi...

vela sily ti prajem..
--
Posted: 2021-03-04 17:45:00
Edit : Quote

oltcit Posts: 7

Boto: zozen si Ivermectin a nasad si to. To aspon nezomries na covid,ale mozno pomoze aj s tvojim problemom. S nasim psikom som chodil na infuzie,nakoniec som ho musel dat uspat,lebo strasne trpel.
Sorac: vobec si sa nezmenil,prd o tom vies,hlavne,ze ostatni su blbci. Vela zdaru s vakcinami.
--
Posted: 2021-03-04 18:09:30
Edit : Quote

Branik Posts: 0

Zdar banda. Oltcite starej brachu, never konspuiracnym kokotinam prosim ta Tusim ken o astre zeneca je zname, ze mozes dostat covid, ale je sanca 99% ze nebudes mat tazky priebeh a nepojdes do nemocnice. Stale dobre, nie? Len sa divim, ze to v tom okopirovanom texte nebolo.. preco asi?

Inac sa mam super, tento rok bol asi najlepsi po vysokej skole na intraku. 10 mesiacov home office, roboty malo, vyplata rovnaka
[ This Message was edited by: Branik on 2021-03-04 18:34 ]

--
Posted: 2021-03-04 19:32:20
Edit : Quote

Branik Posts: 0

Aby ste nezabudli ako vyzeram, moj syn,11 rokov uz, zena stake ista, G. Xenik je uz vyse roka pod zemou.

Kks ako sa tu pridavaju ibrazky? Tvle

--
Posted: 2021-03-04 19:39:55
Edit : Quote
Page <  123 ... 161216131614 ... 161816191620>

New Topic   Reply
Forum Index

Esato home