Esato Mobile
Regional : Europe, Middle East and Africa : No nii, siia eesti keeles!:)
> New Topic
> Reply
< Esato Forum Index > Regional > Europe, Middle East and Africa > No nii, siia eesti keeles!:) Bookmark topic
Page <  123 ... 161718 ... 202122>

r0cket Posts: 19

Kus siin siis nii vaikseks on jäänud?
Mis te arvate uutest SE telefonidest (K810i, W880i jne)?
SE on võtnud uue suuna, telefoni jämedus. Viimased on kõik peeniksed - nii peenikesi SE'si pole enne tehtud.
--
Posted: 2007-02-11 21:42:52
Edit : Quote

bravofly Posts: 153

Õhukeste häda on muidugi see, et sinna sisse sattuv tehnika on ka järjest peenem ja kallim... Pagan võtax, SE telefonid lähevad muudkui kallimax! Igal juhul tore, et kaalu ja mõõtmete vähendamise peale mõeldaxe. Ma ootan huviga neid uusi low-mid-end telefone, mis nüüd välja kuulutati, mul nimelt plaanis kogu perele SE telefonid pähe määrida Lastele samas liiga edevaid ei tahax muretseda, küll jõuavad veel eputada, midagi stiilis w200 peax neile piisav olema.
Aga enne, kui mõelda 3G telefonidele, peax härrased mobiilioperaatorid hindadega midagi ette võtma, sest muidu lihtsalt pole videokõnedel mingit pointi...
Jube rahateemaline halin sai, tegelikult pole asjad nii hullud midagi, ootan huviga selle aasta SE mudeleid.
PS. W700i omanikud, ärge oma fw-d uuendage, r1db001 on saast!
--
Posted: 2007-02-12 08:20:27
Edit : Quote

Aivar Posts: > 500

Bravofly,

kui mahti saad, anna teada, kuidas K610i on ennast õigustanud. Kas töötab laitmatult või esineb ikka tarkvaralisi apse? Milliseid? Kui tihti?

Ja kui seda siin loeb veel mõni K610i omanik, anna Sinagi palun teada, kuidas rahul oled või mille üle kurdad!

--
Posted: 2007-02-26 14:34:06
Edit : Quote

bravofly Posts: 153

Kuna mu abikaasa pole suurem kõigi selle pilli rakenduste kasutaja, siis ei oska kommenteerida ühenduste kiirust/püsivust, e-maili kasutamist jms, aga muus osas igati asjalik telefon. Aku peab kenasti, kuuldavus on hea ka kehva leviga. Kuna tegemist pole telefoniga, siis mediaplayer on niipalju kehv, et videosid ei näita (peab eraldi failidest otsima ja ükshaaval vaatama) Ja hämmastavalt vastupidav on! Näide sellest siin:

Loodetavasti ei ehmata väga
--
Posted: 2007-02-26 14:52:01
Edit : Quote

r0cket Posts: 19

Nonii.
Sain siis enda valdusesse uue Sony Ericssoni, täpsemalt W880i. Oh kuidas see telefon mulle meeldima hakkas. Telefoni paksus on täpselt paras, ei ole ebamugav käes hoida, nupud tundusid algul ebaleemdivad, aga tunniga harjusin ära, tegelikult väga mugavad nupud (näpu suurus on nii keskmine mul). Disain tundus pildi pealt suht kole, aga käes hoides ja vaadates on ta ikka kuradi kena, selline kandiline ja mehelik. Kahju et Esmaspäev tagasi pean andma. Kui küsimusi W880i kohta, siis küsige.
--
Posted: 2007-03-01 14:56:05
Edit : Quote

Aivar Posts: > 500

Ahoi! Miks Sa pead ta ära andma? Testid kellegi/millegi heaks?
--
Posted: 2007-03-01 17:46:39
Edit : Quote

r0cket Posts: 19

Testin jah ühe uue tehnikaajakirja tarbeks, mis ilmub 8. Märts (selle telefoni ülevaade peaks ilmuma teises numbris, ehk aprillikuus)
--
Posted: 2007-03-01 20:36:28
Edit : Quote

bravofly Posts: 153

Vahva, tahaks jah kodumaist arvustust selle aparaadi kohta. Kui siin kuulujuttude tasemel tast juttu oli, siis mul erilist usku polnud, nupud tundusid jaburalt väikesed. Aga kuidagi on ta tõbras meeldima hakanud Hind on muidugi soolane, eks peab ootama veidi, enne kui küüned taha saab. Teiseks telefoniks sobiks jube hästi. Muide, ega sellest midagi kuulda pole, et kas W200 ka Eestisse jõuab kunagi? Mul oleks pere väiksematele tegelastele just sellist odavat telefoni vaja, saaksid nad oma muusikavajadused rahuldatud ja mina oleks rahul, et kogu pere SE telefonide peal
--
Posted: 2007-03-01 21:33:17
Edit : Quote

r0cket Posts: 19

Ma usun et kõik need W seeria telefonid tulevad järjest siia ka, pole nad maailmaski veel õieti väljas. W880i vist Eestis VEEL müügil pole, minukäes vist mingi testmudel, reaalselt ma müügil pole näinud ja hind on väljas ainult Tele2'l. Samas need W880i nupud pole nii mugavad midagi, kui algul tundusid. Näpp ikka eksib ära küll küll natuke kiiremalt tegutseda. A samas on ta käes ikka nii kuradi kena asi, pildi pealt mulle ta ei meeldi,a käes hoida ja vaadata on nii mõnus.

Mõnded pildid ka: http://estonia.ca/allarijama/W880i

_________________
GH337 -> GH688 -> SH888 -> Alcatel OT 535 -> K500i -> W810i

[ This Message was edited by: r0cket on 2007-03-02 14:57 ]
--
Posted: 2007-03-01 21:41:28
Edit : Quote

bravofly Posts: 153

Nii. Vaatasin siin, et EMT on hakanud mingisugust MSN messengeri appi levitama. Kehv lugu selles, et väidetavalt telefonidest toetab teenust ainult K750? et siis millest see tulla võib? Proovisin oma w700i-ga, ei anna SurfPortis võimalustki allalaadimiseks. Java vidinate tugi on ju ometi olemas. Oskab keegi äkki kommenteerida? Sest teenusel iseenesest on jumet, kuna hind tundub soodne olevat (eriti tänu sellele, et ei maksa mitte andmemahu pealt, vaid nädala kaupa kindel summa, 9 eeki vist oli).
--
Posted: 2007-03-27 11:01:12
Edit : Quote
Page <  123 ... 161718 ... 202122>

New Topic   Reply
Forum Index

Esato home