Esato Mobile
Regional : Europe, Middle East and Africa : No nii, siia eesti keeles!:)
> New Topic
> Reply
< Esato Forum Index > Regional > Europe, Middle East and Africa > No nii, siia eesti keeles!:) Bookmark topic
Page <  123 ... 19, 202122>

mel545 Posts: 9

mul selline probleem telefoniga(G900) telefon teeb endale restardi ja ütleb: telefon taaskäivitus et täiustada jõudlust. panin uue softi aga ei midagi ikka sama jama. Ja ekraan läheb ka hästi kontrastseks, tumedaks. See alguse tervitus hakib, jookseb kokku jne. Vahel peale kõnet kui klahvilukk peale läheb , vahel päris suval ajal. Ei tea mis värk on? Äkki kellegil sama jant olnud. Kui garantiisse saadan siis neil seal kindlasti kõik töötab ja tuleb sama targalt tagasi.
--
Posted: 2008-10-11 12:08:11
Edit : Quote

Aivar Posts: > 500

Tervitus!
Need restardid ja kinnijooksmised kipuvad vist ahistama suurt osa tänapäeva telefone. Kolleegil on K660i, mis hakkas paar kuud pärast ostmist igasugu vigureid tegema. SonyEricssoni telefonikeskuse eestikeelse infotöötaja (Kristi) abiga tegin ise esimest korda elus tarkvara uuendamise. Nii kuu aega või pisut rohkem oli telefon korras, nüüd on jälle segaseks läinud.
Minul endal on K610i kasutuses olnud poolteist aastat. Selle ajaga on restarti teinud vist 3 korda. Aga enam rohkem ei talu ka, kui veel peaks jamama, proovin tarkvara uuendust. Kuid paraku ei pruudi tarkvara uuendamine aidata. (T68i töötab alates 2002. aasta kevadest, restarti on teinud vähem kui korra aastas).
Aga mida esindus ette võtaks? Algul ilmselt piirdub samuti tarkvara uuendamisega. Ja seejärel hakkavad mõtlema, mis edasi taha. Halb asi on see, et sinu telefon sõidab edasi-tagasi ja ega seda kuigi hoolsalt ka transpordita. Mäletan, et kui mõned aastad tagasi saatsin T39 ülevaatusele Tartust Tallinna, sain tagasi uue telefoni, kuid kriimustatud vana aku. Olin siis nii pahane, et EMT maksis mulle lõpuks üldse raha tagasi.
Selline heietus siis.
--
Posted: 2008-10-14 15:59:38
Edit : Quote

mel545 Posts: 9

Nonii saatasin telefoni garantiisse täna. Loodan et asjad liiguvad kiiresti ja oma ala meistrid teevad head tööd
--
Posted: 2008-10-15 16:20:37
Edit : Quote

Aivar Posts: > 500

Loodame sulle siis parimat.
Anna teada, kui tagasi saad. Kuid edukalt läks.
--
Posted: 2008-10-17 14:03:45
Edit : Quote

mel545 Posts: 9

Sain reedel kätte telefoni. Soft oli vahetatud a kokkujooksmised sellega ära ei jäänud. Kohe kui sisse lülitasin ja kontaktid kaardilt telefoni kopeerida tahtsin oli telefon koos jälle. Aku tagant, kaart välja ja tagasi garantiisse. jama lugu
--
Posted: 2008-11-03 11:36:47
Edit : Quote

Aivar Posts: > 500

Kurb kuulda. Üldisel ikka väga jama, et suur hulk uusi telefone on vigased. Tootjad toovad aina uusi ja uusi mudeleid turule, selle asemel, et teha vähem, aga korralikult. Ja tarbijad aina ostavad.
--
Posted: 2008-11-04 09:36:22
Edit : Quote

mel545 Posts: 9

mul hea meel. Sain uue telefoni.
--
Posted: 2008-11-11 18:00:54
Edit : Quote

mel545 Posts: 9

Arvasin alguses et nii lihtsalt ei lähe. Et tehakse ekspertiise ja asju ennem kui uus antakse, et see võtab aega. Loodan et enam sellist jama ei tule.
--
Posted: 2008-11-11 18:06:25
Edit : Quote

Aivar Posts: > 500

Rõõm kuulda. Ja loodame, et uus telefon siis töötab hästi, sest siit Esatost on olnud lugeda, kuidas mõni on järjest ka kolmanda-neljanda mobiili praagi vastu saanud.

See, et nad nii lihtsalt ümber vahetasid.. Ju siis on meie kohalikud mobiilipoed käsu saanud, et pole mõtet klienti pideva softivahetusega kiusata, vaid tõsisematel juhtudel kohe uus telefon vastu anda.

Kahju samas, et uued telefoni nii sageli streigivad.
--
Posted: 2008-11-28 09:36:39
Edit : Quote

bravofly Posts: 153

Nojah, eelnev lugu on ka põhjus, miks ma uusi ja läikivaid asju eemalt vaatan, eriti ostma ei kipu. Imetlen Aivari truudust tema T68 vastu, mina nii pikalt vastu ei pidanud Samas on hea teada, et Eestis esindused normaalselt käituvad ja vigase pilli vastu ikka uue annavad. Vanasti oli remont nii hirmutav, et pigem ostsid uue telefoni, kui vana remontima hakkasid.

Selline segane jutt. Avastasin lihtsalt rõõmuga, et kodumaiseid kasutajaid on jälle ellu ärganud, tuli ka kohe suu puhtaks rääkida
--
Posted: 2008-11-30 04:56:48
Edit : Quote
Page <  123 ... 19, 202122>

New Topic   Reply
Forum Index

Esato home