Esato Mobile
Regional : Europe, Middle East and Africa : Romanian Forum
> New Topic
> Reply
< Esato Forum Index > Regional > Europe, Middle East and Africa > Romanian Forum Bookmark topic
Page <  123, ... 340341342>

petrutms Posts: > 500

hehe! am trait sa o vad si p-asta! Forum pe esato pentru romani!!! Suntem cativa...io mai stiu vreo 3 in afara de noi care am postat deja...La mai multi!
Inca ceva : ar trebui sa scriem in engleza?? ca sa inteleaga si altii?? Sau doar pentru noi???
--
Posted: 2003-10-12 21:25:28
Edit : Quote

fijbert Posts: > 500

Quote:
On 2003-10-11 01:25:12, judge wrote:
@mat: I'm incredibly impressed - most people don't even know where Romania is located, let alone that Romanian is a Latin language. I wish I had a big thumbs up smiley - you deserve that!



This message was posted from a WAP device


I've actually been there a twice
lovely country
love the women
--
Posted: 2003-10-12 21:47:03
Edit : Quote

701 Posts: > 500

@ Bogdan: nu stiu dar as putea afla curand..banuiesc ca pers p care o cunosc eu stie.Repet, nu prea curand:(Oricum,te poti `fofila` spunand ca tu te-ai jucat MUUULT ..si de-aia count-ul mare:lol: tot cu smecherii:P Cat crezi ca iei pe el acum? De curiozitate... Parca aveai un T68i...
@DSF: problema este ca am ..uitat:D Le am, ti le trimit da tre sa vad acuma site-ul tau , cu un emulator, ca wap p tel nu mai am..las` ca ma fac eu mare:))) Daca nu gasesc adresa, fa-mi un pustiu de bine silas-o aici ..merita midis respective:) Gata,am gasit-o!!
@ DSF : `Maybe next mounth I will ..` Tre sa verifici asta...treaba cu gurile...nu prea-mi `miroase` bine:-) Ia vezi si tu...este de pe site-ul tau..mesajul de intampinare:-)
@Melk & others:welcome,welcome..keep `em comin`...bai,anuntati-va prietenii:-)
@Petrutms:pe tine te-am mai vazut pe site..dar uitasem nickul.L-am anuntat doar pe Bogdan, k am mai PM-uit cu el...Nu, cred ca tre sa scriem exact CUM AVEM CHEF:-) Eu unul, am sa scriu mai mult in engleza atunci cand este vorba de ceva ce i-ar putea interesa si pe ceilalti..adica probleme generice..legate de GSM.In rest, bag in RO!
@Fijbert:heheh, nice of u to come here and say such a wonderful thing about our women.They r really special, I can tell..and so is everyone else:D

_________________
http://music.wapjag.com/elvisinfowap

[ This Message was edited by: 701 on 2003-10-12 22:18 ]

[ This Message was edited by: 701 on 2003-10-12 22:24 ]
--
Posted: 2003-10-12 23:04:06
Edit : Quote

judge Posts: > 500

@fijbert: I know you have been here, I haven't forgotten that you mentioned in another thread that you have been in my hometown of Constanta and Mamaia. @701: am primit PM, insa nu am avut cum sa raspund pt ca am tot fost plecat si eram pe WAP only. A utilizat vreunul dintre voi Happy Sunday de la Orange? Eu am incercat duminica trecuta si nu a mers foarte spectaculos, insa am folosgt doar APN internet, nu si speed, care dupa nume ar putea fi mai rapid. This message was posted from a WAP device
--
Posted: 2003-10-13 00:04:19
Edit : Quote

701 Posts: > 500

@Judge:salut!Nu, nu l-am incercat. Am un pre-payed pt moment de la Orange si ...nici nu stiam ca exista si in ro!Merge si pe pre-payed sau doar abo? Plus ca modemul meu..cred ca-i mort:)
Ma rog, vroiam sa spun ca am strans o gramade de wallpapers, teme si midis si nu am site wap sa le pun....@DSF, sa ma mail, sa vedem cum facem.Iti dau acces, ca am niste spatiu p net sa le descarci tu de acolo?:-)
--
Posted: 2003-10-13 00:54:37
Edit : Quote

melk Posts: 165

Bai! Are idee cineva de unde pot sa fac rost de un t610 prin Bucuresti?
NU de la magazin, ca nu am 13-16mil...
Aveti ceva relatii??
--
Posted: 2003-10-13 03:02:44
Edit : Quote

DSF Posts: > 500

@701 written:
"@ DSF : `Maybe next mounth I will ..` Tre sa verifici asta...treaba cu gurile...nu prea-mi `miroase` bine:-) Ia vezi si tu...este de pe site-ul tau..mesajul de intampinare:-) "
Asa ... mesaju ala va disparea cand VOI gasi un HOST (FREE) unde pot sa-mi folosesc fisierul .htaccess care este configurat cu MIME de wap. E bine ca userii sa fie avertizati de la bun inceput ce nu mere` si ce mere Ca altfel as avea pe guestbook nume mesake genu "Why I cannot download?" "Why this won't work?" etc..
Ma intelegi acuma? Cea mai buna metoda era ca mesajul acesta sa-l pun ca mesaj de intampinare ca oricine intra pe wap-site sa-l citeasca
Daca ai spatiu pe un server fa upload si da-mi adresa de unde le pot lua ...
Daca nu: trimite mail la xpc 'at' go 'dot' ro

_________________
website: http://xpc.go.ro (Romanian)
wapsite: http://xpc.go.ro/wap.wml (English)

[ This Message was edited by: DSF on 2003-10-13 04:36 ]
--
Posted: 2003-10-13 05:23:27
Edit : Quote

fijbert Posts: > 500

yeah
I was there this summer again for the miss romania pageant
I made friends with so many of the participants
very nice girls.. smart, contrary to popular beliefs regarding models
I miss them
--
Posted: 2003-10-13 09:04:20
Edit : Quote

petrutms Posts: > 500

Am incercat eu ieri cu APN speed si merge mult mai bine,cam 40 kbs!In rest am wap unlimited si am si acces la paginile in HTML de pe P800 !Din pacate nu mai pot folosi Opera! Astia de la Orange sunt cam smekeri!
--
Posted: 2003-10-13 09:17:00
Edit : Quote

judge Posts: > 500

@fij: you can always come back, you know, if you miss them that bad! ;-) @petrut: eu am avut niste show-uri groaznice cu cei de la orange din cauza WAP unlimited - imi blocheaza telefonul pe WAP 2.0. Connex nu a produs niciodata acest efect si incarca si mult mai repede. @melk: eu nu pot decat sa iti recomand sa NU iti iei telefon pe alte cai decat oficiale, mai ales avand in vedere problemele de hard si soft ale unui T610. Hai ca va scriu mai mult cand intru pe net. This message was posted from a WAP device
--
Posted: 2003-10-13 09:51:18
Edit : Quote
Page <  123, ... 340341342>

New Topic   Reply
Forum Index

Esato home