Esato Mobile
Regional : Europe, Middle East and Africa : Slovak forum V.2
> New Topic
> Reply
< Esato Forum Index > Regional > Europe, Middle East and Africa > Slovak forum V.2 Bookmark topic
Page <  123 ... 161316141615 ... 161816191620>

oltcit Posts: 7

Cau Brano,stale byvas tam,na tej stavbe? ?
Ja som dnes navaril kotlikovy guláš,upiekol domaci,kvaskovy chlieb, zapili Tokajskym,sveta zit. Spravil si doma test z krvi,bez závad....
--
Posted: 2021-03-04 20:17:58
Edit : Quote

Branik Posts: 0

Akej stavbe? V BA? Ee, na dedinu som sa prestahoval. Ako sa tu davaju obrazky, da sa to vobec? Vyzera ze je to tu uz mrtve
--
Posted: 2021-03-04 20:38:02
Edit : Quote

oltcit Posts: 7

No tam,kde som bol(dedina) obrazky musis linkovat .
--
Posted: 2021-03-04 21:20:17
Edit : Quote

sorac Posts: 42

oltcit nemam sa preco menit no ty by si sa mal..

mam k zdravotnictvu velmi blizko.. cela moja rodina kde soms a ozenil su vsetko od zachranarov cez hasicov a doktorov.. takze viem o tom podstate viac ako si si ty precital na nejakej infovojne...
--
Posted: 2021-03-05 14:18:06
Edit : Quote

oltcit Posts: 7

Hmm,to ako ked si kupis lietadlo,tak sa z teba stane letec? A ked sa prizenis do pravnickej rodiny,tak sa stanes pravnikom,ci do lekarskej rodiny tak lekarom? Poznal som osobne jedneho takeho lekara,tiez zosmiesnoval isoprinosin,žiaľ uz zomrel...... ale to je fuk,kazdy strojcom svojho zivota. Kto akou zbranou bojuje,takou zahynie. Ja som s tymito vecami vyrovnany a citim sa stastne. Svojim blizkym pomaham a kto o to nestoji,nutit ani presviedcat nebudem. Len mi je ich ľúto, to je vsetko.
PS inac ako zijes?
--
Posted: 2021-03-05 17:53:35
Edit : Quote

sorac Posts: 42

Oldcit nie nie som doktor a nikdy som ním nechcel byť.
Ale počúvam čo hovoria ľudia okolo mňa ktorí s tým denne pracujú..
Vidím ako odpadávajú keď prídu domov atď..

Ináč test z krvi.. ten ti niečo ukáže najskôr po mesiaci ako si dačo dostal alebo týždeň dva po prekonaní.. takže je to vec ktorá je v podstatne nepotrebna..

Tu si dačo prečítaj o vakcinach..

https://bratislavskykraj.sk/p[....]vakcinami-ktorymi-sa-ockujeme/


Mám sa fajn.
Rodinku mám úžasnú.. a prácu mám minimálne tak isto úžasnú..
A vďaka korone som už druhú rok takmer stále doma..



--
Posted: 2021-03-07 06:32:59
Edit : Quote

oltcit Posts: 7

Pocit dobrej rodiny prajem, kazdy si to zasluzi aspon skusit. Tamten PR odkaz nebudem ani rozoberat, z toho som uz davno vyrastol, riadim sa vlastnym usudkom a vlastnymi zisteniami. Svet vobec nieje taky, ako sa ho nam snazia vykreslovat MSM. Svet sa chvalabohu meni, a len dufam, ze spravnym smerom, i ked podla MSM to smeruje do riadnej zadnice. Ockovanie je len jeden obrovsky biznis,sleduj peniaze a zistis to , co mnohi uz zistili a urcite to nieje to, co sa nam.snazia nahovorit. Ale te fuk,ako som povedal, kazdeho volba, každého karma dobehne,bud teraz, alebo v inom živote.
--
Posted: 2021-03-07 11:28:17
Edit : Quote

oltcit Posts: 7

Inac vyliecil som svagra z covidu,resp. "iba " som mu zachranil zivot,okrem ineho aj ivermectinom,dalsim trom clenom jeho domacnosti to zasa pomohlo prejst tymto ochorenim bez znizenia kvality ich zivota(vsetci pozitivni a s priznakmi) usmevne je,ze vsetci boli "svedkovia covidovi" teraz sa s tym snazia vyrovnat,hlavne ked si dali zavolat rychlu,co naklusali v skafandroch,skontrolovali zdravotny stav,a odisli s konštatovaním, ze vyjazd bol zbytocny zo zdravotneho hladiska,ale z psychickeho im to pomohlo si uvedomiť, comu unikli......a to vdaka konspiracnym teoriam......
--
Posted: 2021-04-19 12:38:00
Edit : Quote

brakin Posts: 1

dobrý večer odborníci
--
Posted: 2021-05-08 22:39:40
Edit : Quote

oltcit Posts: 7

Pozdravlaju s dnom pobedy
--
Posted: 2021-05-09 12:39:07
Edit : Quote
Page <  123 ... 161316141615 ... 161816191620>

New Topic   Reply
Forum Index

Esato home